Bij een verkeersongeval op de kruising van de Margrietstraat met de Van Heemstraweg N322 in Dreumel zijn vrijdagochtend twee auto’s met elkaar in botsing gekomen. Hulpdiensten kwamen snel ter plaatse om de situatie af te handelen. Ondanks de flinke schade raakte niemand ernstig gewond.
Het ongeval werd rond 07.40 uur gemeld. Door nog onbekende oorzaak kwamen twee personenauto’s met elkaar in aanrijding op de drukke kruising in Dreumel. De ambulancedienst arriveerde snel om de betrokkenen te controleren. Twee personen zijn nagekeken door ambulancepersoneel, maar vervoer naar het ziekenhuis bleek niet nodig.
De politie en andere hulpdiensten zorgden ervoor dat het verkeer veilig langs het incident kon worden geleid. Eén van de voertuigen liep dusdanige schade op dat een berger moest worden ingezet om de auto af te slepen.
Het ongeval zorgde korte tijd voor hinder op de Van Heemstraweg N322 en in de omgeving van de Margrietstraat. De oorzaak van de botsing wordt verder onderzocht.