SLAG heeft een dorpsontwikkelplan opgesteld voor Alphen aan de Maas. De stichting presenteert dit op dinsdag 17 oktober vanaf 20.30 uur in De Hucht.
SLAG schrijft zelf: Het DorpsOntwikkelPlan (DOP) is een plan van Alphen, voor Alphen en door Alphen.
• van Alphen: Op diverse inspraakmomenten is input opgehaald.
• voor Alphen: Het betreffen projecten die Alphen leefbaar houden.
• door Alphen: Alphenaren voeren de plannen uit.
De afgelopen jaren zijn al verschillende projecten gestart. Een aantal loopt nog of is reeds afgerond. Al deze projecten komen terug in het DOP. Het DOP is een overzicht van projecten die de leefbaarheid van Alphen aan de Maas bevorderen.
Inloop
Op een eigen wijze heeft SLAG het DOP weten vorm te geven. Nieuwsgierig? SLAG deelt het DOP graag met alle Alphenaren. Dat doet de stichting op dinsdagavond 17 oktober in de Hucht, vanaf 20.30 uur, aansluitend op de bijeenkomst van gemeente over het DorpsKwaliteitsPlan. Behalve dat de projecten er te zien zijn, is er ruimte voor uitleg, hoopt SLAG dat er mensen opstaan die mee willen helpen en kunnen nieuwe ideeën worden ingebracht.
In de week voor 17 oktober zijn alle 20 projecten in het dorp zichtbaar op borden op diverse locaties in het dorp.
Dank
Op voorhand wil SLAG Anky van Wichen en Sander Thijssen bedanken voor hun vrijwillige bijdrage. Tevens dankt SLAG de gemeente voor haar financiële bijdrage om het DOP mogelijk te maken.
En natuurlijk een dank je wel voor alle vrijwilligers die meegeholpen hebben, nog steeds meehelpen en/of nog gaan meehelpen aan alle projecten die de leefbaarheid van Alphen op peil houden.
Alle bezoekers op 17 oktober krijgen een exemplaar van het Alphens ‘eigen wijze’ DOP.