Na maanden branden eindelijk weer de lantaarns in Wamel

26 sep , 00:53 • Nieuws
ac27dc6e-bb6e-4387-9260-f70f886c29d9
West Maas en Waal Nieuws
Na maanden wachten branden in diverse straten in Wamel eindelijk de lantaarnpalen weer. Tot grote tevredenheid van de inwoners, die al die tijd zonder verlichting in het donker hebben gezeten.
Herhaaldelijk werd er naar het gemeentehuis gebeld, maar dat bracht in eerste instantie geen oplossing. Ook Liander liet weten dat er werkzaamheden aan de gang waren en dat het euvel zo spoedig mogelijk zou worden verholpen.
Maar dat ‘zo spoedig mogelijk’ duurde uiteindelijk ongeveer twee maanden.
Vooral voor oudere inwoners was de situatie vervelend en soms zelfs beangstigend. Verschillende ouderen durfden ’s avonds niet meer naar buiten omdat de straten volledig donker waren. Ook zijn er mensen in het donker gevallen.
Nu de lantaarnpalen eindelijk weer branden, kunnen de inwoners van Wamel weer veilig en met een gerust gevoel over straat.
Waarom het allemaal zo lang heeft moeten duren, is niet bekend. Eén ding is wel duidelijk: de inwoners hebben er lang genoeg op moeten wachten.
loading

Loading articles...

Loading